امیر احمدی

ریاست سبک

بیوگرافی

امیر احمدی در بهمن 1358 در شهرستان تبریز به دنیا آمد.

ایشان از همان دوران کودکی وارد دنیای ورزش های رزمی گردید و در رشته های مختلف کاراته،کونگ فو و ووشو تحت نظر برادرش به آموزش و تمرین پرداخت. در سال 78 در اولین دوره ی مسابقات کشوری شائولین چوان ووشو موفق به کسب مدال طلا گردید و همزمان با سیر دوران قهرمانی، در عرصه مربیگری نیزبه تربیت شاگردان زیادی پرداخت و قهرمانان زیادی را تحویل جامعه رزمی نمود.

همچنین ایشان سال ها بعنوان عضو کمیته فنی شائولین چوان ووشو و دبیرکل این رشته در بخش مدیریت فعالیتش را ادامه داد و در سفرهای متعدد به چین موفق به اخذ گواهینامه بین المللی از معبد شائولین گردید و پس از سیر دوره های مربیگری و داوری درجه یک و اخذ کمربند مشکی دان 6 از فدراسیون ورزش های رزمی کشور از سال 1387 به عنوان نماینده فدراسیون جهانی دفاع شخصی و قوت الرمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت مستقل مدیریتی و فنی خود را تحت نظارت فدراسیون ورزش های رزمی با اخذ مجوز از سازمان تربیت بدنی وقت (کمیته ساماندهی سبک های رزمی ) آغاز نمود.

همزمان با فعالیت های مدیریتی از آموزش و شرکت در مسابقات غفلت ننموده و در چندین دوره از مسابقات بین المللی در کشورهای آذربایجان، آلمان، ایتالیا، هنگ کنگ، چین، استونی و… به عنوان ورزشکار و مربی تیم توانست صاحب عناوین مختلف قهرمانی گردد.

آقای امیر احمدی از زمان تاسیس و راه اندازی کمیته دفاع شخصی و قوت الرمی اقدام به میزبانی موفق 3 دوره مسابقات بین المللی، جهانی و کاپ آزاد در جمهوری اسلامی ایران با مجوز رسمی از وزارت ورزش و جوانان تحت نظارت فدراسیون ورزش های رزمی نمود.

همچنین ده ها سمینار،رویداد و مسابقات ملی و بین المللی تحت نظارت ایشان در سال های گذشته برگزار گردید و در حال حاضر در بیش از 25 استان کشور، این کمیته نماینده فعال داشته و در تلاش به گسترش رشته برای سراسر کشور عزیزمان می باشند.

آقای امیر احمدی تحصیلات آکادمیک خود را رشته های مهندسی آی تی- تربیت بدنی و علوم ورزشی، مدیریت راهبردی ورزش و نهایتا دکترای مدیریت بازاریابی ورزش ادامه داد.

در حال حاضر ایشان بعنوان نماینده بیش از ده ها سازمان- انجمن و فدراسیون بین المللی در جمهوری اسلامی ایران و خاورمیانه صاحب کرسی می باشند و بعنوان رئیس کمیته دفاع شخصی و قوت الرمی جمهوری اسلامی ایران تحت نظارت فدراسیون ورزش های رزمی فعالیت دارند.

دکتر امیر احمدی برای اولین بار اقدام به صنعتی کردن ورزش نمود و توانست اولین آموزشگاه رسمی فنی حرفه ایی رشته ورزش با تخصص دفاع شخصی را در ایران به تصویب وزارت کار و سازمان فنی حرفه ای کشور رسانده و پس از اخذ کدشغلی برای این رشته تحولی جدید را در ورزش کشور و صنعتی کردن ورزش کشور بوجود آورد.

تصاویر

ویدئو

30101cookie-checkامیر احمدی